Czyszczenie Metodą WUKO

Utrzymywanie systemu kanalizacji w nienagannej czystości, to bardzo istotny element działalności każdej firmy, której zależy na dbałości o czystość całego układu oraz środowiska naturalnego. Nasza firma oferuje Państwu kompleksową ofertę utrzymywania sieci kanalizacyjnej w idealnej czystości, poprzez utrzymywanie jej w dobrej kondycji każdego dnia. Dlaczego powinni Państwo udrażniać swoją kanalizację? Przede wszystkim wiąże się to z aspektami sanitarnymi, higienicznymi oraz przynosi korzyści praktyczne, czyli brak nieprzyjemnego zapachu oraz możliwości zapychania się kanalizacji i cofaniu się ścieków.

Często widocznym efektem braku drożności układu kanalizacji, jest występowanie odpadów, problem z odpływami oraz wyczuwalny, nieprzyjemny zapach, który może powodować duży dyskomfort w codziennej pracy. Takie symptomy oznaczają tylko jedno - konieczność wezwania doświadczonego pogotowia kanalizacyjnego, ponieważ może istnieć duże prawdopodobieństwo, że cała instalacja sanitarna może potrzebować natychmiastowego udrożnienia, ponieważ jest w bardzo złym stanie technicznym.

Jako profesjonalna firma, oferująca usługi asenizacyjne, spotkaliśmy się z różnymi przypadkami i wiemy, w jaki sposób udrożnić dosłownie każdą sieć kanalizacyjną. Świadczymy nasze usługi przez cały tydzień, w pełnym zakresie godzinowym jako pogotowie kanalizacyjne, więc nie ma możliwości, abyśmy nie byli dla Państwa dostępni wtedy, gdy będziecie potrzebować naszej pomocy. Możecie Państwo liczyć zawsze na naszą pomoc, w każdej sytuacji.

Jak wygląda czyszczenie kanalizacji metodą WUKO?


Stosowane przez nas metody, są skuteczne w przypadku każdego systemu kanalizacyjnego. Często stosowaną metodą, uznawaną za jedną z najlepszych w przypadku czyszczenia układów, jest czyszczenie kanalizacji metodą WUKO, do której wymagane jest zastosowanie odpowiedniego, współczesnego sprzętu.

Podczas naszej pracy stosujemy hydrodynamiczne, ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji, które polega na tłoczeniu przez specjalną pompę, silnego strumienia wody przez przygotowane do tego zadania głowice, montowane na wężu ciśnieniowym. Pracujemy wewnątrz rur, na których powstają zatory i odkładają się różnego rodzaju zanieczyszczenia stałe oraz różnego rodzaju osady, które nie spływają podczas codziennego użytkowania kanalizacji.

Dzięki metodzie WUKO, wszystkie zanieczyszczenia i nieczystości są wypłukiwane ciśnieniowo do studni rewizyjnej, z której zostają wyciągnięte przy pomocy specjalistycznego pojazdu, którym dysponujemy w trakcie całej procedury oczyszczania. Przed każdym czyszczeniem kanalizacji dodatkowo dostosowujemy parametry i przepływ wody do średnicy rur i ich ogólnej przepustowości, aby w bezpieczny i higieniczny sposób przeprowadzić całą procedurę. Bardzo ważnym elementem przed przystąpieniem do pracy, jest zatem dokładna inspekcja kanalizacji oraz sprawdzenie jej faktycznego stanu technicznego, aby móc dokładnie określić, jakie działania są wymagane.

Nowoczesne usuwanie nieczystości i udrażnianie kanalizacji


Czyszczenie całego układu kanalizacji, wymaga nie tylko doświadczenia w branży, ale również odpowiedniej wiedzy i nowoczesnego sprzętu, który pozwala na dokładną analizę oraz wykonanie procedur zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny. Podczas naszej pracy używamy wyłącznie nowoczesnych i specjalistycznych urządzeń i maszyn do czyszczenia kanalizacji.

Dzięki temu mają Państwo pewność, że wywóz odpadów ze zbiorników jest dla nas czynnością, którą wykonujemy dla Państwa bez uciążliwości i tracenia czasu na niepotrzebne procedury. Posiadamy nowoczesne, profesjonalne pojazdy WUKO, które pozwalają nam na sprawne i szybkie wykonywanie naszej pracy i czyszczenie kanalizacji w Państwa domu oraz przedsiębiorstwie.

Bogate doświadczenie i wiedza SEPA Serwis

W branży działamy już ponad 20 lat. Przez ten długi czas zdobywaliśmy nie tylko doświadczenie oraz wiedzę na temat czyszczenia kanalizacji, budowy układów ściekowych oraz nowoczesnych rozwiązań. Śledzimy również rynek nowoczesnych maszyn i rozwiązań, które umożliwiają szybkie i sprawne przeprowadzanie procedur czyszczenia systemów kanalizacyjnych w każdym miejscu. Gwarantujemy Państwu pełne bezpieczeństwo oraz wysoką jakość, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i sprawdzonym metodom pracy.

Przez ponad 20 lat obsługiwaliśmy znane obiekty publiczne i współpracujemy z takimi renomowanymi markami, jak: Gminy ,Aquaparki, Port Lotniczy we Wrocławiu, PKP, Orlen, McDonald's, Tesco, DHL, oraz inne znaczące marki. Możemy również poszczycić się współpracą i obsługą Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych, Autostrad oraz Osiedli Mieszkalnych. To dla nas duże wyróżnienie, że możemy dostarczać nasze usługi każdego dnia również w miejscach użyteczności publicznej.

Zainteresowanie usługami asenizacyjnymi, jest spowodowane stałym zapotrzebowaniem na firmy takie, jak nasza, które zapewniają spokój i bezpieczeństwo oraz higienę w zakładach pracy oraz miejscach publicznych. Jeżeli więc szukacie Państwo doświadczonego partnera, który zabezpieczy Waszą placówkę i zajmie się czyszczeniem kanalizacji oraz stałym monitoringiem, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego do naszego pogotowia kanalizacyjnego.

SEPA Serwis - Nowoczesne czyszczenie kanalizacji