Transport Odpadów

Ekologiczny wywóz nieczystości płynnych


Usługi asenizacyjne to coraz bardziej popularny temat, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo i higienę użytkowania każdej sieci kanalizacyjnej. Jako doświadczona firma SEPA Serwis zapewnia klientom udrażnianie sieci kanalizacyjnej, czyszczenie kanalizacji oraz wywóz nieczystości i odpadów płynnych z prywatnych posesji, przedsiębiorstw i miejsc publicznych.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, dlatego gwarantujemy profesjonalną obsługę, a nasze pogotowie kanalizacyjne jest zawsze tam, gdzie potrzebujecie Państwo aktualnie pomocy. Dla nas liczy się klient oraz zapewnienie bezpieczeństwa.

Przeprowadzamy skuteczne i bezpieczne oczyszczanie różnego rodzaju zbiorników, w których odkładają się różnorodne odpady płynne. Oferujemy Państwu również transport odpadów płynnych. W naszej flocie znajdują się profesjonalne i specjalistyczne pojazdy, w skład których wchodzą auta marki Mercedes, Scania, Man i Renault o łącznych pojemnościach własnych od 3 tysięcy do 26 tysięcy litrów na odpady płynne.

Nasza flota składa się wyłącznie z nowoczesnych i bardzo wydajnych pojazdów, gotowych do pracy w każdych warunkach. Dzięki nowoczesnym pojazdom i urządzeniom, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bezpieczne usługi oczyszczania sieci kanalizacyjnych oraz wszelkich zbiorników, zgodnie z obowiązującymi normami i standardami bezpieczeństwa.

Oferujemy kompleksowe usługi asenizacyjne, które zawsze zgodne są z naszymi ściśle określonymi procedurami, w zgodzie z polskim prawem oraz obowiązkami, które są wyznaczone ustawami i zaleceniami w zakresie ochrony środowiska. Nasza firma posiada również zatwierdzone decyzje i pozwolenia, które warunkują naszą pracę w ścisły sposób, aby zgodnie z prawem wykonywać obowiązki wobec naszych klientów wedle ustalonych norm i procedur.

Jako profesjonalne pogotowie kanalizacyjne, posiadamy najnowocześniejszy sprzęt i zaplecze personalne i sprzętowe, które pozwala nam na realizację pracy w sposób profesjonalny i według współczesnych norm jakości. Posiadamy również kadrę wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy zostali przeszkoleni w obsłudze naszych pojazdów i urządzeń oraz przeszli wszelkie kursy i szkolenia związane z bezpieczeństwem pracy i stosowaniem naszych ścisłych procedur. Wyszkolenie i doświadczenie w pracy naszego personelu pozwala nam dostarczać usługi na możliwie najwyższym poziomie i zgodnie z najlepszymi standardami.

Wywóz nieczystości płynnych i czyszczenie zbiorników


Usługi asenizacyjne to bardzo ważny element codziennego funkcjonowania przedsiębiorstw oraz placówek i miejsc publicznych. Zachowanie możliwie jak najdoskonalszego stanu sieci kanalizacyjnych w każdym, rozwiniętym mieście oraz przedmieściach, to bardzo istotny element funkcjonowania każdej społeczności.

Codziennie nasza firma wspomaga naszych klientów oraz miejsca publiczne w oczyszczaniu układów ściekowych oraz sieci kanalizacyjnych. Dbamy również o cykliczne oczyszczanie, monitoring i reagowanie w przypadku nadmiernego osadzania się nieczystości.

Jedną z najważniejszych rzeczy w naszej pracy, jest dbałość o zadowolenie klientów oraz drożność ich sieci kanalizacyjnych. Pomagamy Państwu każdego dnia oczyszczać zbiorniki takie, jak osadniki, separatory, przepompownie, baseny przeciwpożarowe czy studzienki. Oferujemy również usługę udrażniania całych układów i sieci kanalizacyjnych, nawet tych największych, o rozległości nawet kilkudziesięciu kilometrów. Dbamy zawsze o to, aby nasze usługi były przeprowadzane z dbałością o środowisko naturalne, a więc na najwyższym poziomie.

Wiemy dobrze, że szybkość reagowania i możliwość rozwiązywania problemów w trybie natychmiastowym, często jest na wagę złota. Dlatego uruchomiliśmy nasze pogotowie kanalizacyjne, aby móc błyskawicznie odpowiadać na zapytania klientów oraz interweniować, zanim wydarzy się poważny wypadek lub cofnięcie ścieków i wylanie w miejscu, w którym mogą spowodować znaczące szkody.

Kompleksowy i skuteczny wywóz nieczystości płynnych


Posiadanie nowoczesnego sprzętu i kadry pracowników to atut, którym możemy poszczycić się. Jednak to nie wystarczy, dlatego oferujemy również Państwu nasze bogate doświadczenie, ponieważ nic tak nie buduje wiedzy na temat branży, klientów oraz różnego rodzaju wydarzeń, które często są charakterystyczne dla danego urządzenia czy sieci kanalizacyjnej. Dlatego oferujemy Państwu usługi poparte bogatym doświadczeniem i sporą wiedzą, której nie sposób kupić - ją trzeba zdobywać ciężką pracą i codziennym wsparciem dla naszych zaufanych klientów.

Zapewniamy Państwa, że nasze działania, procesy i stosowane procedury, które codziennie wdrażamy u naszych klientów, zawsze spełniają ich oczekiwania, są w pełni bezpieczne, zgodne z przepisami BHP oraz wykonywane zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa o środowisko naturalne. Każdy klient, który miał okazję powierzyć nam swoją kanalizację oraz oczyszczanie zbiorników z płynnych odpadów dobrze wie, że współpraca z nami to spokój i czyste oraz udrożnione systemy kanalizacji.

Po więcej informacji zapraszamy podczas rozmowy telefonicznej lub wiadomości mailowej.

SEPA Serwis - Zawsze dobrze. Zawsze w najlepszej cenie!