Czyszczenie Kanalizacji

Monitoring i sprawne czyszczenie kanalizacji


Oferujemy Państwu bieżący monitoring kanalizacji w trybie stałym, jak również analizę stanu całego układu kanalizacyjnego, dzięki której w dokładny sposób możemy określić jej aktualny stan techniczny oraz całego systemu kanalizacji. Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży, zapewniamy Państwu najwyższą jakość i gwarancję niezawodności w każdej sytuacji.

Czyszczenie kanalizacji i udrażnianie układów ściekowych


Każdy system kanalizacyjny wymaga bieżących kontroli oraz dbałości o skład ścieków, które dostają się do całego systemu. Dzięki stałej kontroli, możemy uniknąć uciążliwego zapychania się kanalizacji, powstawania niebezpiecznych zatorów i możecie Państwo w niezachwiany sposób, użytkować aktywnie systemy kanalizacyjne. W trakcie codziennego używania instalacji kanalizacyjnej, w każdym, nawet najlepszym i najdroższym układzie kanalizacyjnym, odkładają się różnego rodzaju zanieczyszczenia i osady, które negatywnie wpływają na przepustowość całego systemu i stopniowo powodują zapychanie się kanalizacji.

Przede wszystkim za taki stan odpowiedzialne są nieodpowiednio zaprojektowane studzienki i kanały posiadające niewystarczające spadki, które powodują najczęstsze problemy. Dlatego cały system kanalizacyjny musi zostać odpowiednio wyczyszczony.

Gwarancja czystości całego systemu, to drożny układ sanitarny


Dobrze wiemy, że na jakość i czas użytkowania całego systemu kanalizacyjnego, pozytywnie wpływa stała dbałość o jego drożność i stały monitoring stanu układu. Dzięki takim działaniom, czyszczenie kanalizacji nie jest wymagane bardzo często. Jednak nie zawsze taki stan kanalizacji, są w stanie samodzielnie zapewnić nasi klienci. Jako doświadczona firma w branży, oferujemy usługi asenizacyjne na najwyższym poziomie, zapewniając naszym klientom terminowe i profesjonalne udrażnianie systemów kanalizacyjnych.

Dzięki naszym sprawdzonym metodom pracy, jesteśmy w stanie zaoferować bieżącą i stałą opiekę nad Państwa systemem kanalizacyjnym. Gwarantujemy Państwu usługi polegające na całkowitym oczyszczeniu kanalizacji poprzez udrażnianie oraz odpowiednie czyszczenie. Podczas naszej pracy używamy wyłącznie najnowocześniejszego sprzętu nowej generacji, dzięki któremu oferujemy całkowite i pełne czyszczenie kanalizacji.

Dodatkowo oferujemy Państwu doradztwo oraz dokładną ocenę stanu technicznego całego systemu kanalizacyjnego i określimy, w których miejscach wymagana jest konserwacja i naprawa elementów układu. Dla klientów, którzy potrzebują specjalistycznych usług w nagłych wypadkach, działamy jako pogotowie kanalizacyjne, czyli w charakterze natychmiastowej dostępności. Oferujemy Państwu stałą dostępność lub możliwość umówienia się w Państwa przedsiębiorstwie w dogodnym dla Państwa terminie.

Dlaczego istotne jest dla Państwa czyszczenie kanalizacji?

System kanalizacyjny to układ, który oferuje możliwość pozbywania się pewnych odpadów, które dostają się do niego podczas codziennej pracy i użytkowania. Nawet jeśli z pozoru cały system jest udrożniony i nie widzicie Państwo żadnych problemów, na każdym odcinku rurociągów, przepompowni czy studzienek zbierających, których długość może przekraczać do kilkudziesięciu metrów, każdego dnia odkładają się drobne odpady stałe, które narastają na bieżąco i z czasem mogą spowodować zatory lub zapychanie się systemu kanalizacyjnego w danym miejscu.

W trakcie użytkowania, podczas dużych opadów deszczu oraz przyjmowania przez układ większej ilości płynów, mogą do kanalizacji dostać się takie zanieczyszczenia, jak: papier, włókniny oraz odpady pochodzenia naturalnego, czyli piasek oraz liście. Odkładanie się tego typu materiałów w ściekach, może z czasem spowodować cofnięcie się wszystkich zanieczyszczeń oraz zator i brak drożności układu. Cofnięcie ścieków powoduje najczęściej wystąpienie całej treści odpadów w najniższych punktach sieci kanalizacyjnej i może spowodować spore zanieczyszczenie.

Aby zapobiec takim sytuacjom, nasza firma oferuje Państwu profilaktyczne, bieżące czyszczenie układu kanalizacyjnego, poprzez ciśnieniowe udrażnianie rur, które bardzo dobrze wpływa na dalsze użytkowanie sieci kanalizacyjnej. Proponowany przez naszą firmę serwis systemu kanalizacyjnego wpływa korzystnie na drożność studzienek, rur oraz pozostałych elementów, znajdujących się w układzie kanalizacji. Jednak to nie wszystko. Dzięki bieżącemu monitorowaniu stanu faktycznego sieci kanalizacyjnej, zapewniamy Państwu również pozytywny wizerunek firmy pod względem wymaganych procedur dotyczących konieczności udrożnienia sieci kanalizacyjnych, zasad bezpieczeństwa oraz pod względem dbałości o środowisko naturalne.

Cykliczne czyszczenie kanalizacji oraz stały monitoring stanu technicznego całego układu, zapobiega odkładaniu niebezpiecznych materiałów oraz możliwości rozkładu biologicznych odpadów, które mogą wpłynąć negatywnie na czystość sieci kanalizacyjnej i powodować nieprzyjemną woń, która może negatywnie wpłynąć na reputację Państwa firmy.

Cykliczne czyszczenie kanalizacji zapobiega bowiem odkładaniu się oraz rozkładu np. biologicznych odpadów, które mogą wpływać negatywnie na czystość całej sieci kanalizacyjnej.