About

Dlaczego my?

Firma SEPA Serwis w ramach swojej działalności skoncentrowana jest na głównie na kompleksowej gospodarce odpadami z Gastronomii i Przemysłu Spożywczego.

Świadczymy usługi związane z montażem, serwisem i czyszczeniem separatorów tłuszczu, odbiorem odpadów gastronomicznych, tłuszczy posmażalniczych jak również transportem i utylizacją odpadów produkcyjnych, zepsutej i przeterminowanej żywności.

Oferujemy również specjalistyczne usługi kanalizacyjne, w tym : udrażnianie kanalizacji, inspekcja i monitoring kanalizacji, wywóz nieczystości, jak również czyszczenie kanalizacji metodą WUKO, czyszczenie osadników, separatorów ropopochodnych i przepompowni.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma SEPA Serwis ukształtowała swoją pozycję na lokalnym rynku , zdobyła bogate doświadczenie i zaufanie klientów oraz kontakty biznesowe wśród znaczących przedsiębiorstw zarówno tych dużych jak i małych. Zapewniamy naszym klientom pełną gamą usług, dzięki czemu zawsze mogą liczyć na kompleksową obsługę z naszej strony, oraz najwyższą jakość wykonywanej pracy.

Specjalistyczny sprzęt i wykwalifikowana kadra to podstawa sukcesu

Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia i dokumenty na prowadzenie działalności w tym zakresie

Każdego dnia z powodzeniem pomagamy naszym klientom zadbać o świeżość i czystość całych systemów kanalizacyjnych.

Udoskonaliliśmy nasze usługi dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na rynku. Podczas naszej codziennej pracy używamy między innymi specjalistycznych samochodów marki Mercedes, Man, Scania, Iveco i Renault wyposażonych w specjalne systemy, służące do wywozu nieczystości z osadników, separatorów, zbiorników bezodpływowych jak również czyszczenia kanalizacji.

Dysponujemy również specjalistycznym sprzętem, oraz maszynami nowej generacji, dzięki którym z łatwością i pełnym profesjonalizmem każdego dnia pomagamy naszym klientom zadbać o cały system kanalizacji.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami , prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Telefon:

+48 788-803-903

SEPA SERWIS Jakub Topoła

ul. Szczytnicka 51/11, 50-382 Wrocław NIP: 898-224-60-65